Wedstrijdagenda

Voor het seizoen 2018-2019 zijn de volgende wedstrijden gepland. Meer informatie over de wedstrijden zal hier geplaatst worden zodra dit bij ons bekend is.

Leeftijdscategorieën:

Instap – geboortejaar 2010
Pupil-1 – geboortejaar 2009
Pupil-2 – geboortejaar 2008
Jeugd-1 – geboortejaar 2007
Jeugd-2 – geboortejaar 2006
Junior – geboortejaar 2005 en 2004
Senior- geboortejaar 2003 en eerder

27 oktober 2018 – Turncompetitie Rayon Lek & IJssel
Niveau: Jeugd-1 N4, Jeugd-2 E, Junior D en E, Senior C
Locatie: Turnhal TurnAround, Rivium 1e straat 52, Capelle aan den IJssel
Indeling

24 of 25 november 2018 – 1e Plaatsingswedstrijd district
Niveau: Jeugd-2 F, Junior E
Locatie: Den Haag

1 december 2018 – Turncompetitie Rayon Lek & IJssel
Niveau: Instap D2, Pupil-1 D2, Pupil-2 D2 en Jeugd-1 D2
Locatie: Krimpen aan den IJssel

2 december 2018 – Turn Totaal Breda Cup
Niveau: 3e divisie
Locatie: Sportcentrum De Scharen, Topaasstraat 13, Breda

8 of 9 december 2018 – 1e Plaatsingswedstrijd district
Niveau: Senior C
Locatie: Sporthal Snellerpoort, Steinhagenseweg 3, Woerden

15 of 16 december 2018 – 1e Plaatsingswedstrijd district
Niveau: Pupil-2 N3, Jeugd-1 N4, Jeugd-2 E en Junior D
Locatie: Turnhal De Fazant, Fazantenlaan 4, Hellevoetsluis

12 januari 2019 – Turncompetitie Rayon Lek & IJssel
Niveau: Jeugd-1 N4, Jeugd-2 E, Junior D en E, Senior C
Locatie: Turnhal TurnAround, Rivium 1e straat 52, Capelle aan den IJssel

12 of 13 januari 2019 – 1e Plaatsingswedstrijd district
Niveau: Pupil-2 D1, Senior D
Locatie: SportXperience Amsterdam, Sloterweg 1043T, Amsterdam

19 of 20 januari 2019 – 2e Plaatsingswedstrijd district
Niveau: Senior C
Locatie: Sportcampus Zuiderpark, Mr. P. Droogleever Fortuynweg 24, Den Haag

26 januari 2019 – Turncompetitie Rayon Lek & IJssel
Niveau: Instap D1, Pupil-1 D1, Pupil-2 D1, Jeugd-1 D1
Locatie: Turnhal TurnAround, Rivium 1e straat 52, Capelle aan den IJssel

2 of 3 februari 2019 – 2e Plaatsingswedstrijd district
Niveau: Jeugd-1 D1, Junior E
Locatie: Turnhal De Fazant, Fazantenlaan 4, Hellevoetsluis

16 of 17 februari 2019 – 2e Plaatsingswedstrijd district
Niveau: Pupil-2 N3, Jeugd-1 N4, Jeugd-2 E en Junior D
Locatie: SportXperience Amsterdam, Sloterweg 1043T, Amsterdam

9 of 10 maart 2019 – 2e Plaatsingswedstrijd district
Niveau: Instap D1, Pupil-1 D1 en Jeugd-2 F
Locatie: SportXperience Amsterdam, Sloterweg 1043T, Amsterdam

16 maart 2019 – Districtsfinale (na plaatsing)
Niveau: Pupil-2 N3, Jeugd-1 N4, Jeugd-2 E, Junior D en Senior C
Locatie: SportXperience Amsterdam, Sloterweg 1043T, Amsterdam

17 maart 2019 – Toestelfinale (na plaatsing)
Niveau: Pupil-2 N3, Jeugd-1 N4, Jeugd-2 E, Junior D en Senior C
Locatie: SportXperience Amsterdam, Sloterweg 1043T, Amsterdam

23 maart 2019 – Turncompetitie Rayon Lek & IJssel
Niveau: Instap D1, Pupil-1 D1, Pupil-2 D1, Jeugd-1 D1
Locatie: Turnhal TurnAround, Rivium 1e straat 52, Capelle aan den IJssel

13 april 2019 – Turncompetitie Rayon Lek & IJssel
Niveau: Instap D2, Pupil-1 D2, Pupil-2 D2 en Jeugd-1 D2
Locatie: Krimpen aan den IJssel

11 mei 2019 – Districtsfinale (na plaatsing)
Niveau: Pupil-1 D1, Pupil-2 D1, Jeugd-1 D1, Jeugd-2 F, Junior E
Locatie: SportXperience Amsterdam, Sloterweg 1043T, Amsterdam

12 mei 2019 – Toestelfinale (na plaatsing)
Niveau: Instap D1, Pupil-1 D1, Pupil-2 D1, Jeugd-1 D1, Jeugd-2 F, Junior E
Locatie: SportXperience Amsterdam, Sloterweg 1043T, Amsterdam

18 mei 2019 – Toestelfinal Rayon Lek & IJssel (na plaatsing)
Niveau: Instap D1 en D2, Pupil-1 D1 en D2, Pupil-2 D1 en D2, Jeugd-1 D1 en D2, Jeugd-2 F, Junior-E
Locatie: Turnhal Lekkerkerk

8, 9 of 10 juni 2019 – Open Bredase Turn Kampioenschappen
Niveau: iedereen mag meedoen vanaf leeftijdscategorie instap
Locatie: Sportcentrum De Scharen, Topaasstraat 13, Breda

29 juni 2019 – Districtsfinale (na plaatsing)
Niveau: Instap D1
Locatie: Sporthal Snellerpoort, Steinhagenseweg 3, Woerden